rule-1231705_1920Pod nazwą P.R.B. „SZABET” istniejemy od 2006 r., jednak nasze doświadczenie w produkcji elementów betonowych i usług brukarskich zdobywamy od 1946r. Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Z roku na rok poszerzamy zakres naszych usług i produktów.

Dzięki wielu zrealizowanym zleceniom mogliśmy udoskonalić działania naszej firmy i samodoskonalić się w zakresie wykonywanych usług. Stworzyliśmy środowisko cen i produktów, których stosunek do siebie jest bardzo atrakcyjny, udało nam się połączyć najwyższą jakość z bardzo atrakcyjnymi cenami.

Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości ogrodzeń betonowych oraz podmurówek prefabrykowanych, a także montażu ogrodzeń panelowych i z siatki oraz usługami brukarskimi.

Oferowane przez nas produkty są wykonane z najlepszych materiałów, odpornych na działanie warunków atmosferycznych jak i upływu czasu. Możemy zapewnić naszym klientom usługi oraz produkty na najwyższym poziomie, dzięki wieloletniej i mozolnej selekcji firm z którymi współpracujemy.

Dysponujemy w pełni kompletnym parkiem maszyn. Pozwala to, na wykonanie zarówno małych, prywatnych inwestycji, jak i dużych przedsięwzięć.

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne i firmy.